Voucher 20% more photos

Below the rules about our vouchers:

Warunki

Poniżej wypiszę charakterystykę jak korzystać z voucherów. Opracowaliśmy tą akcję aby wynagrodzić przychylnych nam klientów polecających nas znajomym:
– voucher jest imienny, od ciebie
– vouchery są ponumerowane
– na voucherze ty dopisujesz imię i nazwisko osoby, której dajesz ten voucher
– wystarczy, że koleżanka wykupi rezerwację terminu, data jej sesji nie musi być przed twoją abyś wykorzystała swój voucher
– otrzymany voucher należy pokazać w studio podczas sesji, można go zatrzymać 🙂
– najlepiej dać go komuś kto jest pewny że zrobi sesję 🙂
– dla ciebie vouchery się kumulują i nie mają daty ważności
– maksymalnie do danej sesji dajemy 40% więcej zdjęć na podstawie voucherów do danego pakietu, które podarowałaś i zostały wykorzystane, jeżeli chciałabyś otrzymać kolejne vouchery podarunkowe, doślemy je 🙂 ale jedynie wtedy gdy pierwsze, które otrzymałaś zostały wykorzystane … pilnujcie naszych ładnych voucherków, żeby się nie pogubiły 🌺❤️🍓
– voucher mogą otrzymać wyłącznie osoby, które nie robiły u nas jeszcze sesji
– dana osoba może otrzymać od ciebie jeden voucher, wyjątkiem jest gdy od razu wykupuje rezerwację kilku osobnych sesji. Jeżeli jest nowym klientem wtedy może skorzystać z jednego vouchera do każdej sesji, którą zamówiła.
– dla osoby, która otrzymuje voucher, nie kumulują się i liczba dodatkowych zdjęć to maksymalnie 20% (nie można kilku voucherów od różnych osób lub tej samej osoby skumulować) przy jednej sesji.
– voucher można jest honorowany dla osób, które nigdy nie były u nas na zdjęciach, przy pierwszej sesji
– Jeżeli dysponujesz większą ilością voucherów, które wykorzystały osobe, którym je podarowałaś, np więcej niż 3 to można kombinować formy voucherów do danej sesji tzn. można otrzymać więcej zdjęć i zniżkę na cenę podstawową sesję, np 2 vouchery wykorzystać na więcej zdjęć a kolejne 2 na 10% zniżki.
– osoba obdarowująca “voucherem 20% more photos” (nazwisko “from”, “od) może zamienić ten voucher na 5% zniżki na cenę sesji (rabat wyłącznie na cenę sesji, nie obejmuje dodatkowych usług lub produktów powiązanych z sesją), maksymalnie można wtedy użyć 4 voucherów, czyli maksymalnie 20% zniżki na cenę sesji.
– osoba, która otrzymuje voucher od ciebie nie może zamienić go na zniżkę/rabat z ceny sesji
–  vouchery dla osoby dającej go (nazwisko “from” – “od”) nie mają daty ważności, czyli jeżeli ktoś zamówi u nas sesję to możesz wykorzystać go w przyszłości, kiedy chcesz, w czasie istnienia naszego studia i na podstawie aktualnie dostępnych pakietów zdjęciowych.
– vouchery są honorowane przy sesjach z głównej/całorocznej oferty (ciążowa, roczkowa, indywidualna, noworodkowa, ślubna itd) nie przy już obniżonych cenowo sesjach sezonowych/okolicznościowych, np: Świąteczna, Wielkanocna, Komunijna.
– osoba obdarowująca voucherem, może wykorzystany voucher urzyć na więcej zdjęć z sesji przy sesjach okolicznościowych, nie można go przy np. sesji Świątecznej zamienić na zniżkę.
– vouchery obejmują sesje zdjęciowe, nie obejmują reportaży
– vouchery nie dodają się z innymi akcjami, chyba że sami zaproponujemy dodatkowe bonusy